Цифровий рентген | HBMedical
Запис онлайн Передзвонити?

Робочий час


Пн-Нд 8:00-20:00

Цифровий рентген

Дослідження проводяться на цифровому високоточному і низькодозовому апараті DRGEM (Південна Корея) 2021 року випуску. Лікарі-рентгенологи, анестезіологи, медичні сестри і рентгенолаборанти мають багаторічний досвід роботи на апаратурі такого класу. Висновок Ви можете отримати впродовж двох годин звернувшись особисто, або через кабінет пацієнта на сайті.

Консультація сімейного лікаря в HBMedical — безкоштовно для всіх Пацієнтів до 30.11.2021 включно. Починаючи з 1.12.2021 тільки для Пацієнтів, які підписали декларацію з сімейним лікарем у HBMedical. Встигніть підписати декларацію завчасно!

Назва послугиЦіна, грн.
Рентгенографія плечових суглобів, два суглоби630
Рентгенографія плечового суглобу, один суглоб460
Рентгенографія кульшового суглобу в одній проекції620
Рентгенографія грудини в двох проекціях540
Рентгенографія крижів та куприка в 2х проекціях620
Рентгенографія кісток тазу дітей у прямій проекції (два кульшових суглоби на одному знімку)550
Рентгенографія турецького сідла460
Рентгенографія кісток обох кістей (стоп) в двох проекціях620
Рентгенографія органів черевної порожнин460
Рентгенографія оглядова органів грудної порожнини в одній проекції460
Рентгенографія оглядова органів грудної порожнини в двох проекціях590
Рентгенографія кінцівок в одній проекції460
Рентгенографія кінцівок в двох проекціях660
Рентгенографія поясничного (грудного) відділу хребта, дві проекції - пряма, бокова620
Рентгенографія грудного відділу хребта, одна проекція510
Рентгенографія шийного відділу хребта, дві проекції - пряма, бокова620
Рентгенографія поясничного відділу хребта, з функціональними пробами, 4 проекції870
Рентгенографія кісток тазу, одна проекція (два кульшових суглоби на одному знімку)790
Рентгенографія однієї ключиці в одній проекції460
Рентгенографія кісток черепа в двох проекціях500
Рентгенографія одного суглоба в двох проекціях630
Рентгенографія шийного відділу хребта з функціональними пробами, 4 проекції870
Рентгенографія двох суглобів в двох проекціях850
Рентгенографія одного суглоба, одна проекція460
Рентгенографія кисті рук, дві кисті в прямій проекції460
Рентгенографія стопи, дві стопи в прямій проекції460
Рентгенографія приназальних пазух, одна проекція460
Рентгенографія 1-2го шийного хребця через рот (трансорально)465
Рентгенографія ребер оглядова в одній проекції460
Рентгенографія однієї анатомічної області в одній проекції510
Друк плівки (1 лист)150

 

Цифровий рентген у Києві

Цифровий рентген – це метод базової променевої діагностики в якому отримані рентгенівські знімки піддаються додатковій електронній обробці.

Такий метод дозволяє значно скоротити тривалість експозиції, зменшивши променеве навантаження, і в результаті отримати високоякісні рентгенівські знімки.

Ці та багато інших переваг цифрового методу повільно, але впевнено витісняють аналоговий рентген у сучасній доказовій медицині.

У медичному центрі HBmedical в Києві використовується високоточний цифровий рентген DRGEM DIAMOND (Південна Корея) 2021 року випуску, який гарантує отримання високоякісних рентгенівських знімків.

Можливості використання цифрового рентгена

Діагностичні характеристики цифрового рентгена перевершують властивості аналогового методу. Сучасне дослідження дозволяє:

 • точно оцінювати стан кісткових тканин після травматичного або іншого шкідливого впливу;
 • діагностувати добро- і злоякісні новоутворення;
 • знаходити осередок запального процесу в кістках або легенях;
 • визначати вроджені патологічні відхилення і аномалії розвитку хребта;
 • визначати знаходження сторонніх предметів в організмі людини.

Обстеження цифровим рентгеном допомогає виявити деякі метастази, захворювання легенів і плеври, пухлини, переломи та інше.

У медичному центрі HBmedical застосовують сучасне діагностичне обладнання, що сприяє максимально точній діагностиці патологічних станів.

Показання для цифрової рентгенографії

Рентгенографія використовується для профілактики і діагностики. Профілактика полягає в дослідженні органів грудного відділу для раннього виявлення туберкульозу та онкологічних захворювань.

Дослідження рекомендовано пацієнтам старше 40 років 1 раз в 2 роки і особам, що входять до групи ризику, 1 раз щорічно. Чітке дотримання профілактичних рекомендацій дозволяє пом’якшити наслідки розвитку патологій за рахунок своєчасного лікування.

Діагностика за допомогою цифрового рентгена показана у таких напрямках медицини:

 • неврологія;
 • ортопедія і травматологія;
 • пульмонологія;
 • ревматологія;
 • стоматологія;
 • офтальмологія;
 • урологія;
 • гінекологія;
 • отоларингологія.

Метод цифрової рентгенографії є найпоширенішим, бо до нього немає протипоказань. Проте, процедура повинна проводитися виключно за призначенням лікаря.

Більше інформації про підготовку та перебіг обстеження, дивіться на окремій сторінці

Переваги цифрової рентген-діагностики

Цифровий рентген відрізняється від аналогового невисоким променевим навантаженням на пацієнта і співробітників рентген-кабінету, яка менше в 10 разів.

Це є однією з головних переваг, що пояснює доцільність заміни аналогової апаратури на цифрову, адже безпосередньо відповідає найдавнішому лікарському принципу «Не нашкодь!».

Знімки цифрового рентгена виготовляються дуже швидко і якісно передають зображення. Електронна версія має високу роздільну здатність, що забезпечує максимальну точність діагностики.

Цифрові знімки піддаються комп’ютерній обробці, що дає можливість їх масштабувати, повертати, наближати, віддзеркалювати, регулювати показники зображення тощо.

Висока швидкість експозиції скорочує тривалість процедури до 30 секунд. Це значно підвищує пропускну діяльність рентгенологічного кабінету і підвищує якість сервісу медичного закладу.

За цим принципом працює персонал центру HBmedical: рентгенологи, рентген-лаборанти та медсестри, які мають необхідний досвід застосування новітнього обладнання 2021 року випуску.

Важливим позитивним аспектом цифрової методики вважається відсутність витратних матеріалів у вигляді реактивів і матеріалів для обробки аналогових знімків. Це є причиною зниження вартості процедури і розвантаження медичних працівників.

Позитивним аспектом цифрового методу є також спосіб зберігання інформації. Тепер можна не боятися втратити важливий знімок. Всі результати рентгену зберігаються в електронному вигляді в необмеженій кількості і часі. При цьому знімки не будуть зіпсовані або пошкоджені, що могло трапитися з рентгенівською плівкою, для якої необхідно створити сприятливі умови для зберігання.

Цифрова рентгенографія допомагає виявляти різні захворювання, навіть ті, для виявлення яких раніше використовувалися складні, а часом інвазивні, методи.

Цифровий рентген в HBMedical

Запишіться на високоточну діагностику із застосуванням низькодозового цифрового рентгена в медичному центрі HBMedical на Шулявці в Києві:

Сучасне і високоточне обладнання в нашому діагностичному центрі дозволяє отримати максимально достовірну інформацію про стан здоров’я пацієнта.

Результати обстежень готуються протягом двох годин, після чого лікар зможе поставити діагноз і призначити ефективне лікування, а пацієнт в буквальному сенсі відчути, що “почуття одужання – одне з найсолодших“!

Замовте дзвінок просто зараз
Відправити запит

Акції та спецпропозиції

 • img15
 • img15