Про нас | HBMedical
Запис онлайн Передзвонити?

Робочий час


Пн-Нд 8:00-20:00

Про нас

HBMedical – сучасний клініко-діагностичний центр для усіє сім’ї у Києві з новітнім медичним і діагностичним обладнанням 2021 року випуску для: магніто-резонансної томографії (МРТ), комп’ютерної томографії (КТ), ультразвукової діагностики (УЗД), низькодозової цифрової рентгенографії (X-RAY), ендо/колоноскопії, лабораторних аналізів, консультативного прийому лікарів і не тільки.

У нас працюють найкращі лікарі України, а сервіс у медичному центрі відповідає найвищим міжнародним стандартам, тож Ви можете бути впевнені у бездоганній якості медичних послуг.

Зручне розташування, парковка біля входу, трансфер пацієнтів, велика і функціональна зона прийому та очікування. Медичні карти ведуться в електронному вигляді.

Особливу увагу ми приділяємо захисту персональних даних, всі носії інформації захищені від копіювання та надаються тільки за Вашим особистим запитом.

Для людей з особливими потребами ми передбачили підйомники, широкі проходи до лікарських кабінетів і туалетні кімнати, а також медичний трансфер Києвом і прилеглими районами.

Знаходиться центр за адресою: вулиця Олександра Довженка, 3 (вхід з вулиці Антона Цедика, колишня Ежена Потьє), що у двох хвилинах від станції метро Шулявська.

Наші лікарі і персонал – наша гордість. Це фахівці найвищої кваліфікації, думці яких довіряють, для них немає секретів у своїй професії.

Ми намагаємося утримувати ціни в діагностичному центрі на мінімально можливому рівні, а при запису на вихідні – Ви можете отримати гарантовану знижку у розмірі 10%. Більше акцій – тут.

Повірте, найголовніше для нас – Ваше здоров’я і посмішки. Проходьте діагностику вчасно, дорожіть своїм благополуччям та здоров’ям Ваших близьких!

Замовте дзвінок просто зараз
Відправити запит