Неврологія | HBMedical
Запис онлайн Передзвонити?

Робочий час


Пн-Нд 8:00-20:00

Неврологія

Щоби лаконічно охарактеризувати спеціалізацію лікаря-невролога (невропатолога), перш за все необхідно зазначити, що це лікар, який займається діагностикою та лікуванням різноманітних захворювань і розладів нервової системи.

Нервова система - це багаторівнева структура із взаємопов'язаних органів, тканин і клітин, які відповідають як за внутрішнє середовище організму (скорочення м'язів, серцебиття, перистальтика, дихання тощо), так і за зовнішні взаємодії (орієнтація в просторі, хода, мовлення, реакція, уникнення небезпеки тощо)

Тому, в широкому розумінні, записуватися до невролога (невропатолога) доцільно навіть при виявленні найменших розладів нормального функціонування організму, а не тільки при специфічних неврологічних симптомах на кшталт «головного болі» чи «болю у спині» (ширший перелік див. нижче)

НЕВРОЛОГ В HBMEDICAL

Консультативний прийом у медичному центрі HBMedical проводить досвідчений і висококваліфікований лікар-невролог Юрій Васильович Ковшун, який володіє обширним арсеналом як діагностичних, так і терапевтичних засобів.

Дуже важливо, що крім експертної допомоги лікаря-невролога, в розпорядженні Пацієнтів, які звертаються за допомогою в HBMedical, також новітнє діагностичне обладнання 2021 року випуску:

 1. МРТ
 2. КТ
 3. УЗИ
 4. Цифровий рентген
 5. Лабораторія з повним спектром аналізов

НЕВРОЛОГ І COVID-19

У контексті взаємозв'язку між неврологією та коронавірусною пандемією, необхідно наголосити, що останнім часом почастішали звернення Пацієнтів до лікаря-невролога із так званими «відкладеними наслідками» перенесеного захворювання (часткова втрата пам'яті, розлади розумової діяльности, порушення сну, головний біль і т.д.)

Крім того, нерідко на прийом до лікаря-невролога потрапляють і Пацієнти з, на перший погляд, неврологічними скаргами, які проте, після діагностики виявляються симптомами COVID-19.

СИМПТОМИ ЗВЕРНЕННЯ ДО НЕВРОЛОГА

Аби упевнитися, що стани та симптоми які Ви відчуваєте (або спостерігаєте у близьких) відносяться до суто неврологічних, а відтак і запис на консультацію вельми і вельми доцільний вже найближчим часом, ознайомтеся з розширеним переліком ознак. І в разі «збігу прочитаного з тим, що відчувається», якомога швидше звертайтеся за професійною допомогою:

 1. Біль у спині (остеохондроз, грижі, протрузії, радікулопатія, сколіоз тощо)
 2. Головний біль (напруження, мігрень, кластерний, лицьовий тощо)
 3. Запамарочення (вестибулярне, психогенне, втрата свідомості тощо)
 4. Порушення сну (кошмари, безсоня, сонливість)
 5. Тревожні стани (паничні атаки, стрес)
 6. Тощо

НЕВРОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Якщо попередній діагноз Вам уже був встановлений раніше й усе, що вас цікавить це, буквально, «чи можна пройти курс ефективного лікування певної неврологічної хвороби» , ознайомтеся з приблизними переліком найпоширеніших захворювань і розладів, в боротьби з якими Вам чи Вашим близьким може допомогти лікар-невролог:

 • Остеохондроз
 • Вегето-судинна дистонія (ВСД)
 • Енцефалопатія
 • Епілепсія
 • Хвороба Альцгеймера
 • Хвороба Паркінсона
 • Невралгії
 • Невритм
 • та багато іншого

НЕВРОЛОГ У КИЄВІ

Неврологічні розлади і захворювання, без сумніву, одні з найскладніших, причому не стільки за особливостями протікання і можливиими ризиками, скільки за наслідками безтурботності щодо них.

Аби мінімізувати ризики для здоров'я і якості Вашого життя, просто зараз і запишіться на прийом до невролога в HBMedical, новий медичний центр в Києві, за адресою вул. О.Довженка, 3 всього у 5 хв. ходи від метро Шулявська!

Назва послугиЦіна, грн.
Консультація невролога500
Замовте дзвінок просто зараз
Відправити запит

Акції та спецпропозиції

 • img15