Співпраця | HBMedical
Запис онлайн Передзвонити?

Робочий час


Пн-Нд 8:00-20:00

Співпраця

Клініко-діагностичний центр «HBMedical» запрошує до співпраці лікарів, медичні клініки, страхові компанії тощо.

Ми дотримуємося стратегії постійного поліпшення якості послуг, що надаються, тому прагнемо підтримувати постійний контакт не тільки зі Пацієнтами, а й з усіма, хто прямо або побічно відповідальний за їх здоров’я.

Запрошуємо на постійну роботу лікарів

За спеціальностями терапевт та травматолог-ортопед

Запрошуємо до співпраці лікарів

Прямий зв’язок з лікарем дозволяє безпомилково і в найкоротші терміни надати Пацієнтам необхідний комплекс діагностичних послуг. Маючи прямий контакт з HBM, лікар не тільки може направити пацієнта на обстеження, будучиповністю впевненим в його найвищій якості, але також завжди зможе уточнити у наших фахівців будь-які запитання для постановки правильного діагнозу та призначення оптимального плану лікування.

Запрошуємо до співпраці страхові компанії

Страхова медицина прекрасно себе зарекомендувала в багатьох країнах. Ми вже співпрацюємо з провідними українськими та іноземними страховими компаніями, але разом з Вами готові розширити цей перелік і надавати Вашим клієнтам якісну діагностику та лікування за доступними цінами. Наші ціни і партнерська програма приємно здивують Вас, а Ваші клієнти можуть бути впевнені, що їм надаються послуги найвищої якості.

Запрошуємо до співпраці лікарів-рентгенологів

Наші лікарі – наша гордість! Але ми завжди готові вислухати авторитетну думку колег з різних питань. Крім того, ми постійно розширюємо свою діяльність і готові запропонувати прекрасні умови роботи для кращих фахівців