Work time
Diagnostics: Mon - Sun, 6:00 - 23:00
Polyclinic: Mon - Sun, 8:00 - 20:00

Diagnostics

Price:

Please note: Prices and available services are subject to change. Please confirm the latest information when booking.

Service NameWithout contrast, UAHWith contrast, UAH
MRI of the heartХ10500
Cardiac MRI report preparation (second opinion)5100Х

Service NameWithout contrast, UAHWith contrast, UAH
MR angiography of cerebral arteries (3D reconstruction)3300Х
MR angiography of cerebral arteries and veins (3D reconstruction)5900Х
MR angiography of cerebral veins (3D reconstruction)3300Х
MR angiography of neck arteries with the aortic arch (3D reconstruction)3300Х
MR angiography of arteries and veins of the neck with the aortic arch (3D reconstruction)6600Х

Service NameWithout contrast, UAHWith contrast, UAH
MRI of the cervical spine31005600
MRI of the cervical spinal cord for MS and other demyelinating diseases35006000
MRI of the thoracic spine31005800
MRI of the cervical spine for patients in severe somatic condition38006000
MRI of the thoracic spinal cord for MS and other demyelinating diseases35006000
MRI of the thoracic spine for patients in severe somatic condition38006000
MRI of the lumbar spine31005900
MRI of the lumbar spine for patients in severe somatic condition38006000
MRI of the sacrum31006000
MRI of the sacroiliac joints31005700
MRI of the coccyx31005700
MRI of one spinal segment for scoliosis grade 3–438005500
MRI of two spinal segments for scoliosis grade 3–472008450
MRI of three spinal segments for scoliosis grade 3–4930010200
MRI of One Small Spinal Region29005000
MRI of Two Small Spinal Regions47506000
MRI of Three Small Spinal Regions62008200
MR screening of the spine and sacroiliac joints (rheumatologic)4750Х
MR screening of the spine (overview)4250Х

Service NameWithout contrast, UAHWith contrast, UAH
MRI of the wrist joint and proximal part of the hand (wrist)39006500
MRI of the distal part of the hand (metacarpus and phalanges)39006500
MRI of the shoulder joint35005700
MRI of the shoulder joint, urgent (CITO)33005600
MRI of the elbow joint39006500
MRI of the hip joints39006500
MRI of the hip joints, urgent (CITO)35003400
MRI of the knee joint33005500
MRI of the knee joint, urgent (CITO)32005500
MRI of the knee joint XL35005600
MRI of the ankle joint and proximal part of the foot39006600
MRI of the ankle joint and proximal part of the foot, urgent (CITO)38006400
MRI of the distal part of the foot (metatarsus and phalanges)39006500
MRI of the temporomandibular joints (open-close)6200Х
MRI of the Achilles tendon39005600
MRI of the groin area in ARS syndrome39005600
MRI of the groin area37005800
MRI of one anatomical area (OAA)60007900
MRI of one anatomical area for patients in severe somatic condition64008500
MRI of two anatomical areas (OAA)855010500
MRI of three anatomical areas (OAA)670011800
MRI of the sternum and sternoclavicular joints37005800
MRI of one anatomical area (OAA) with a metal structure (endoprosthesis)62009000
MRI of two areas with a metal structure (endoprosthesis) with contrastX10800

Service NameWithout contrast, UAHWith contrast, UAH
MRI of the abdominal organs (liver, pancreas, spleen)56008000
MRI of the abdominal organs (liver, pancreas, spleen) + MRCP (bile ducts, non-contrast cholangiopancreatography, 3D)62008600
MRI of the Liver and Abdominal Organs with Hepatobiliary Contrast Agent “Primovist”Х11800
MRI of the retroperitoneal organs (kidneys, adrenal glands)Х8000
MRI of the female pelvis (uterus, ovaries, urinary bladder)56008400
MRI of the urinary bladder56008000
MRI of the male pelvis (prostate gland, urinary bladder, rectum)56008400
MRI of the scrotum, testicles, and penis56008400
MRI of abdominal organs + pelvic organs with single contrast administrationХ9700
MRI of pelvic organs + abdominal organs (male)7950Х
Rectal MRI57008000

Service NameWithout contrast, UAHWith contrast, UAH
MRI of the brain + orbits and optic nervesХ8200
MRI of the brain, MR angiography of arteries and veins, 3D reconstruction7950Х
MRI of the brain, MR angiography of arteries, 3D reconstruction5900Х
MRI of the brain, MR angiography of veins, 3D reconstruction5900Х
MRI of the brain, MR angiography of arteries, veins, and neck arteries with the aortic arch, 3D reconstruction9900Х
MRI of the brain, MR angiography of cerebral arteries and neck arteries7950Х
MR angiography of cerebral arteries and veins, 3D reconstruction5900Х
MR angiography of arteries and veins of the head and neck arteries with the aortic arch, 3D reconstruction6600Х
MRI of the sacrum and coccyx47507000
MRI of the hip joints and groin area in ARS syndrome66008500
Comprehensive MRI: brain + cervical spinal cord in multiple sclerosis and other demyelinating diseases57008500
Comprehensive MRI: brain + thoracic spinal cord in multiple sclerosis and other demyelinating diseases56008500
Comprehensive MRI: cervical and thoracic spinal cord in multiple sclerosis and other demyelinating diseases56008500
Comprehensive MRI: brain + cervical + thoracic spinal cord in multiple sclerosis and other demyelinating diseases800010800
MRI of the brain + temporal bone pyramid (cerebellopontine angle)59008200
MRI of the Salivary GlandsX5500
MRI of the bile ducts (cholangiopancreatography), 3D reconstruction5050Х

Service NameWithout contrast, UAHWith contrast, UAH
MRI of both hip joints with an endoprosthesis or other metal structure present5500Х
MRI of one joint with an endoprosthesis or other metal structure present5500Х
MRI of one spinal section with a metal structure present3800Х

ServiceWithout Contrast, UAHWith Contrast, UAH
Examination Recording to a USB Flash Drive200Х
Consumable Materials (if the Examination Was Not Completed)100300
Duplicate Film from Archive (1 Sheet)200Х
Diagnostic Image (1 Sheet) – CT, X-ray250Х
Diagnostic Image (1 Sheet) – MRI250Х
Preparation of a Medical Report Based on an Examination Performed at Another Diagnostic Center3100Х
Preparation of a Medical Report in a Foreign Language (English)1900Х
Medical Board (Consilium) Protocol8001100
Additional Administration of Contrast Agent (100 mL)Х2300
Archived Medical Report50Х
Sedation for Diagnostic Procedure4500Х
Examination Recording to Disc50Х
Duplicate Diagnostic Image from Archive300300
MRI Contrast Agent Administration2400Х
Intramuscular Injection150Х

Service NameWithout Contrast, UAHWith Contrast, UAH
CT Angiography of the Brain ArteriesX4200
CT of Pulmonary Arteries (PE Protocol)X4200
CT Angiography of the Brain and Neck Arteries with Aortic ArchX4950
CT Angiography of the Body’s Major Arteries (From Aortic Arch to Lower Limbs)X6000
CT Angiography of the Lower Limbs (From Renal Arteries to Toes)X6700
CT Angiography of Renal ArteriesX3900
CT Angiography of the Thoracic AortaX3900
CT Angiography of Abdominal Aorta with Iliac ArteriesX5000
CT Angiography of Thoracic and Abdominal Aorta with Iliac ArteriesX6200
CT Angiography of the Lower ExtremitiesХ5900
CT Angiography of the Upper ExtremityХ3000

Service NameWithout Contrast, UAHWith Contrast, UAH
CT of the Cervical Spine20003900
CT of the Thoracic Spine20003900
CT of the Lumbar Spine20003900
CT of the Coccyx and Sacrum29005250
CT of One Spinal Section with Metal Structure35005500

Service NameWithout Contrast, UAHWith Contrast, UAH
CT of the Sternum and Ribs16503100
CT of the Pelvic Bones20003400
CT of the Pelvic Bones and Hip Joints26003700

Service NameWithout Contrast, UAHWith Contrast, UAH
CT of One Joint20003100
CT of Two Identical Joints27004200
CT of One Anatomical Area26003500
CT of an Upper or Lower Limb Area with Metal Structure4100X

Service NameWithout Contrast, UAHWith Contrast, UAH
CT of the Thoracic Organs (Lungs, Mediastinum)20004200

Service NameWithout Contrast, UAHWith Contrast, UAH
CT Urological Complex (Kidneys, Adrenal Glands, Bladder)26005050
CT of the Abdominal Cavity and Pelvic Organs (Liver, Pancreas, Spleen, Kidneys, Adrenal Glands, Bladder, Small and Large Intestines, Pelvic Organs)29005250
CT for Stone Detection (Kidneys, Urinary Tract, Bladder)2600X

Service NameWithout Contrast, UAHWith Contrast, UAH
CT of Two Sections (Head, Neck)X5150
CT of Two Sections (Neck, Thoracic Organs)X5150
CT of Three Sections (Head, Neck, Thoracic Organs)X5250
CT of Three Sections (Thoracic Cavity, Abdominal Cavity, Pelvic Organs)43505800
CT of Three Spinal Sections with Scoliosis (One Scan)4850X
CT of Four Sections (Head, Thoracic Organs, Abdominal Organs, Pelvic Organs)X6400
CT of Four Sections (Neck, Thoracic Organs, Abdominal Organs, Pelvic Organs)X6400
CT of Four Sections (Thoracic Organs + Abdominal Organs + Retroperitoneal Space + Pelvic Organs) with ContrastX6400
CT of Five Sections (Head, Neck, Thoracic Organs, Abdominal Organs, Pelvic Organs)X6800
CT Osteoscreening4100X

Service NameWithout Contrast, UAHWith Contrast, UAH
Recording of examination to a disc50X
Recording of examination to a flash drive200X
Consumables (in case the examination is not completed)100300
Diagnostic image250X
Duplicate film from archive (1 sheet)200X
Film printing (1 sheet) CT, X-ray250X
Film printing (1 sheet) MRI250X
Duplicate diagnostic image from archive200 
Preparation of a report based on examination results from another diagnostic center3200X
Preparation of a report based on examination results in a foreign language (English, Ukrainian)2000X
Administration of additional contrast agent (100 ml)X1250
CT contrast administrationX1650
Diagnostic sedation4750X
CT-guided blockade1250X

Shares & offers

Medical center «HBMedical» regularly provides interesting offers.
You will definitely find something for yourself

Patient reviews

The main indicator of the high-quality work of our medical center is the feedback of our visitors

HBMedical place picture
4.8
Based on 4149 reviews
powered by Google
Валентина К. profile picture
Валентина К.
17:50 11 Oct 26
Робила МРТ кульшових суглобів. Враховуючи те, що в мене клаустофобія, то я дуже нервувала. Але, виявилося, дарма, тому що простір над головою був не закритий, а відкритий і вся процедура пройшла чудово. Дякую! І рекомендую цей центр.
Оксана В. profile picture
Оксана В.
17:39 11 Oct 26
Арсеній Д. profile picture
Арсеній Д.
17:20 11 Oct 26
Наталия И. profile picture
Наталия И.
15:13 11 Oct 26
Кирило Т. profile picture
Кирило Т.
14:35 11 Oct 26
Дуже сподобалось. Кваліфікований персонал, ввічливі, уважні до деталей. Адекватні ціни на послуги.
Андрій П. profile picture
Андрій П.
06:45 01 Oct 26
Виталий И. profile picture
Виталий И.
04:07 01 Oct 26
Лариса Ф. profile picture
Лариса Ф.
16:00 30 Sep 26
Вікторія Щ. profile picture
Вікторія Щ.
14:07 30 Sep 26
Марина Н. profile picture
Марина Н.
05:19 25 Sep 26
Wei S. profile picture
Wei S.
16:56 24 Sep 26
Враження найприємніші.
Дмитрий П. profile picture
Дмитрий П.
16:42 24 Sep 26
David D. profile picture
David D.
11:00 24 Sep 26
Iryna C. profile picture
Iryna C.
10:47 24 Sep 26
Даша М. profile picture
Даша М.
17:50 09 Sep 26
Валерій П. profile picture
Валерій П.
13:53 09 Sep 26
Давид Г. profile picture
Давид Г.
13:36 09 Sep 26
Руслан М. profile picture
Руслан М.
11:14 09 Sep 26
Liza K. profile picture
Liza K.
10:10 09 Sep 26
Yevheniia profile picture
Yevheniia
12:13 31 Aug 26
В травні 2026 року оперувалася в клініці, в ортопедії. Сучасний медичний заклад з повним спектром послуг. Мені сподобалося відношення медперсоналу. Висловлюю щиру подяку своєму лікарю ортопеду-травматологу, Лиходій Віктору Володимировичу, який оперував мене. Мала складне поєднання вродженої дисплазії кульшового суглоба та ревматоїдний артрит. Мені виконали тотальне ендопротезування з безцементною фіксацією, також пластику вертлюгової западини. На даний момент почуваю себе прекрасно, ходжу, гуляю, повернулася до свого звичного життя. Хочу відмітити високий професіоналізм, відповідальність та сучасний підхід лікаря. Ні на секунду не сумнівалася у своєму виборі. Рекомендую від щирого серця. Окремо дякую лікарю ортопеду, Базарову Мурату Омаровичу
Евгения Б. profile picture
Евгения Б.
11:43 19 Aug 26
Оксана Б. profile picture
Оксана Б.
11:30 19 Aug 26
Чудові спеціалісти! Приємні та ввічливі люди на рецепції. Рекомендую!
Дмитрий А. profile picture
Дмитрий А.
10:42 19 Aug 26
Залишився задоволений
Елена М. profile picture
Елена М.
09:46 19 Aug 26
Проходила МРТ
Мені все сподобалось
Всі профі
Дякую
Лідія О. profile picture
Лідія О.
09:15 06 Aug 26
​Хочу висловити найглибшу вдячність медичному центру та його чудовій команді! 04.08. я приїхала на процедури гастро- та колоноскопії з Кривого Рогу і жодної хвилини не пошкодувала про свій вибір.
​Велика подяка лікарю Дуброву Є.О. — надзвичайно компетентний і чуйний фахівець, який детально все пояснив, розвіяв тривогу та підтримав морально. Щиро дякую анестезіологу Бєлаш О.М. за високий професіоналізм, чуйність і справжнє людське ставлення — занурення в сон та сам перебіг процедури минули максимально комфортно. Також величезне спасибі медсестрі (на жаль, не дізналася ім'я) за її турботу, доброту та увагу.
​Весь персонал вразив своєю чуйністю та теплом. Дякую за ваш труд і турботу про пацієнтів! Однозначно рекомендую.
Ярослав profile picture
Ярослав
16:32 03 Aug 26
Sasha A. profile picture
Sasha A.
13:29 03 Aug 26
дуже гарна клініка. чудова адміністрація. коли мені стало погано прийшла адміністратор та помогла мені.
Ольга Б. profile picture
Ольга Б.
11:05 03 Aug 26
Робила МРТ та ЕНМГ, все пройшло чудово, лікарі ввічливі! Дякую!
Сергей Н. profile picture
Сергей Н.
08:08 03 Aug 26
Професійні лікарі, гарна клініка. Ввічливі дівчата на рецепції 👍😁
Павло Л. profile picture
Павло Л.
06:54 03 Aug 26
Катерина Х. profile picture
Катерина Х.
17:18 01 Aug 26
Звернулася до травматолога Апанасенко з переломом мізинця стопи . На прийомі мені рекомендували придбати силіконовий коректор для мізинця. Я виконала рекомендацію лікаря, однак після початку використання коректор відводить палець у неприродне положення, а при опорі на ногу викликає біль. На мою думку, така рекомендація в моєму випадку була недоречною, адже замість полегшення я отримала дискомфорт і додаткові витрати на виріб, який не можу використовувати. Хотілося б, щоб призначення таких засобів були більш обґрунтованими та враховували індивідуальні особливості травми.
Andrii T. profile picture
Andrii T.
10:32 01 Aug 26
Дуже задоволений візитом до цієї клініки. З першої хвилини відчувається уважне та доброзичливе ставлення персоналу. Обстеження та лікування були проведені професійно, без поспіху й зайвих процедур. У клініці чисто, комфортно та сучасно. Щиро дякую всій команді за турботу, професіоналізм і людяність. Однозначно рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісну медичну допомогу!
Інна С. profile picture
Інна С.
09:46 24 Jul 26
Робила МРТ колінного суглоба. Дуже все добре, швидко, якісно, доброзичливий персонал, але , як на мене, занадто дорого, може це й для столиці норм, а так як я з Херсону, то для мене задорого, бо таку саму процедуру в Одесі я робила за 1700 грн., а тут 3200грн. То, аби не хвороба і час екстренно змусили, то б шукала місце, де дешевше... А в цілому все добре, супер, на висоті. Але не для бідного населення...😪 А для тих, хто може собі це дозволити...
Альона Ш. profile picture
Альона Ш.
14:40 21 Jul 26
Олександр К. profile picture
Олександр К.
14:37 21 Jul 26
Farmsleyti profile picture
Farmsleyti
12:59 21 Jul 26
Владислав Р. profile picture
Владислав Р.
12:27 21 Jul 26
Ольга В. profile picture
Ольга В.
12:22 21 Jul 26
Дуже хороша клініка, обстеження та хірургія все в одному місці, привітний персонал, особливо дякую адміністратору Вілені за допомогу)
Svetlana V profile picture
Svetlana V
09:28 30 Jun 26
Проходила чек ап за програмою Скринінг здоровʼя 40+.Клініка зручно розташована, було місце для паркування.
Дуже ввічливий та приємний персонал клініки. Лікар був уважний, без поспіху пройшовся по всім аспектам здоровʼя. Лабораторія швидко зробила аналізи. В цілому дуже задоволена. Радже звертатися!
ПС З. profile picture
ПС З.
14:18 24 Jun 26
Юлия С. profile picture
Юлия С.
13:32 24 Jun 26
Лилия Н. profile picture
Лилия Н.
10:01 24 Jun 26
Приємний персонал. Робила МРТ. Все якісно і дуже швидко. Дякую
Екатерина П. profile picture
Екатерина П.
09:55 24 Jun 26
Дуже привітний персонал, чудові золоті руки медичних сестер, на висоті кваліфікація лікаря ендоскопіста.
Саме до таких фахівців, в разі необхідності, є бажання повернутися!
Роман Ю. profile picture
Роман Ю.
16:45 05 Jun 26
Дуже хороша клініка. Робили МРТ головного мозку. Все на високому рівні, - починаючи із дівчат які зустрічають на рецепції, проведення дослідження
і закінчуючи отриманим описом і рекомендаціями від лікарів.
Uio U. profile picture
Uio U.
08:35 22 May 26
Bogdan K. profile picture
Bogdan K.
08:07 22 May 26
Людмила К. profile picture
Людмила К.
08:06 22 May 26
Клініка супер,дівчатка неймовірні🥰
Вікторія Ю. profile picture
Вікторія Ю.
16:38 21 May 26
Bohdan V. profile picture
Bohdan V.
15:25 21 May 26
Юрий К profile picture
Юрий К
09:04 30 Apr 26
Дуже задоволена обстеженням МРТ колінного суглоба. Привітний та уважний персонал, комфортна атмосфера і професійний підхід. Все пройшло швидко, спокійно та без зайвого хвилювання. Результати отримала оперативно, Дякую за якісний сервіс та турботу про пацієнтів!
Peter C. profile picture
Peter C.
16:51 28 Apr 26
Валерия Б. profile picture
Валерия Б.
14:32 28 Apr 26
Юрій H. profile picture
Юрій H.
13:19 28 Apr 26
Наталія profile picture
Наталія
11:44 28 Apr 26
Клініка супер, раджу, приходьте не пожалкуєте.💕
Катерина profile picture
Катерина
09:37 28 Apr 26
Valera K. profile picture
Valera K.
10:40 16 Mar 26
EnjoyYourLife profile picture
EnjoyYourLife
15:05 14 Mar 26
Mariia H. profile picture
Mariia H.
15:03 14 Mar 26
Проходила МРТ коліна.Дівчата на рецепції все розказали, мене провели в кабінет, процедура була максимально комфортною,дякую!
Тонконог В. profile picture
Тонконог В.
12:17 14 Mar 26
Mehin M. profile picture
Mehin M.
11:47 14 Mar 26
Класний сервіс! Чудові дівчата на рецепції. Дуже кваліфікований персонал !
Анна profile picture
Анна
10:36 07 Feb 26
Проходив МРТ у центрі — без черг, уважний персонал, усе пояснюють. За потреби надають беруші, що робить процедуру комфортнішою. Результат обіцяють на наступний день.
Nadiia K. profile picture
Nadiia K.
13:49 05 Feb 26
Сервіс сподобався. Все швидко та чітко. Дівчата на адміністрації ввічливі, все пояснили. Саме мрт дослідження пройшло без проблем! Залишилась задоволена, буду й надалі користуватися послугами клініки. У клініці чисто та дуже гарний ремонт))
Яна Л. profile picture
Яна Л.
14:31 13 Dec 25
Дуже вдячна клініці звертаємось не перший раз, записатись можна швидко, швидко отримати результат. Приємні дівчата на рецепції. Чудовий сервіс. Доступні ціни
Eka S. profile picture
Eka S.
07:52 21 Oct 25
Дуже приємна клініка. Привітний персонал. Дуже була приємно вражена як дівчата на рецепції кожному все детально пояснюють. Сервіс на вищому рівні.
Елена С. profile picture
Елена С.
16:05 23 Oct 24
Обслуговування на висоті, все швидко та професійно. Рекомендую💙💛
Zuluink profile picture
Zuluink
14:49 23 Oct 24
Якісне обслуговування
Alex B. profile picture
Alex B.
14:45 23 Oct 24
Був у цій клініці місяць тому у лікаря Яркового ВВ. Хочу подякувати лікарю за його професійну роботу і також адміністраторам на ресепшені, дуже привітні та дбайливі. З усім допомогли та все пояснили. Спасибі ще раз, відвідуватиму клініку повторно і всім рекомендуватиму!)
Таня К. profile picture
Таня К.
12:53 23 Oct 24
Класна клініка, обслуговування на найвищому рівні. Дякуємо персоналу за швидкість, уважність та людяне ставлення.
Людмила К. profile picture
Людмила К.
12:49 23 Oct 24
Перший раз у цій клініці все сподобалося, привітний персонал. Дякую за допомогу
Ольга П. profile picture
Ольга П.
17:19 17 Oct 24
Доброго вечора, панство! Хочу подякувати адміністратору центра..і тут починається саме цікаве.Як часто ,Ви, як пацієнти,запам'ятовуєте ім'я адміністратора,який(, чи яка) є зв'язковим між нами, пацієнтами, та лікарями???Ось і я потрапила у таку незручну ситуацію. Але,я гадаю,що Пані згадає пацієнтку,яка годину не давала спокою.Це було 16.10. Ви були дуже чуйною,терпляче мене вислуховували,заспокоївали,вирішували . Не сказали- приходьте завтра,спробуємо...ні Ви мені допомогли. Я дуже вдячна Вам!!! Ще хочу подякувати лікарю- рентгенологу,яка була" втягнута" в цей процесс..Щіро дякую,Вам!!!Бажаю здоров'я, та благодарних пацієнтів.Слава Україні!!!
Катерина П. profile picture
Катерина П.
10:48 13 Oct 24
Приємний персонал, чистота, доступність та зручності (є кавовий апарат, вода, мʼякий диван в зоні очікування). Робила мрт вперше, все пояснили, показали. Результати прийшли за декілька годин.
Оксана Ч. profile picture
Оксана Ч.
10:37 10 Oct 24
У цьому медичному центрі надзвичайно доброзичливий, привітний персонал, лікарі уважні, високопрофесійні, дуже вдячна за якісне обстеження і позитивні емоції. Усім бажаю здоров'я.
Nina R. profile picture
Nina R.
11:34 07 Sep 23
Дуже сподобалася клініка та сервіс обслуговування! Дуже кваліфікований та привітний персонал. Обстеження було якісне, результат отримала швидко. Зручне розташування клініки. Обовʼязково буду радити всім вашу клініку! З повагою
Кора К. profile picture
Кора К.
11:34 07 Sep 23
Гарний центр. Всім рекомендую!
Елена П. profile picture
Елена П.
20:27 31 Jul 23
Рівень медичного центру - відмінний. Була у різних спеціалістів - невролога, терапевта, гінеколога - все супер. Дуже раджу якщо у вас стоїть вибір між різними медичними центрами.
Наталья П. profile picture
Наталья П.
12:11 31 Jul 23
Проходили в цьому медичному центрі повне обстеження. І аналізи, і КТ, також лікування нам призначав лікаря. Якість, обслуговування на високому рівні! Так зручно, що все можна пройти швидко, комфортно за доступну ціну і все в одному місці, не потрібно  ніде їздити. Рекомендую Hbmedical!
Диана Ш. profile picture
Диана Ш.
15:23 28 Jul 23
Робила контрастне МРТ. Задоволена сервісом і якістю роботи. Описали швидко. Результати також приходять на пошту.Пояснюють кожен крок, ін’єкції роблять не боляче. Надягають навушники від шуму.В самому томографі циркулює свіже повітря,Комфортно все. Рекомендую!

Need specialist help?

Order a callback and our consultant will help you choose a doctor and make an appointment at a convenient time for you!

  1. Order a call
  2. Our doctors

    Make an appointment

    Our consultant will help you to choose a specialist and make an appointment at a convenient time for you!







      Your question